back to top
32.5 C
Tirana
E hënë, 22 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Liliana Rotani

Shprehje popullore dhe aforizma gege… Jozef Radi

Shprehje popullore dhe aforizma gege... mblodhi Jozef Radi Pjesa ma e madhe e ktyne shprehjeve dhe aforizmave janë përdorë në familjen tonë... mbasi shpesh mbasdarkave...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.