Nyjet-Arkivit për » Leskoviku «

Si jetuan në t’njëjtin fshat familjet e 5 ish-kryeministrave

Si jetuam në të njëjtin fshat me familjet e 5 ish-kryeministrave nga Ani Jaupaj Menjëherë pas prezantimit, Dylbere Cane, rreth të 80-ave, na tha se shitësja e dyqanit me të cilën Lexo Me Teper.

Nji Nanë… Njimijë Nana e Njiqind vitet e Shtetit Shqiptar

Nji Nanë… Njimijë Nana Shqiptare dhe Njiqind vitet e Shtetit Shqiptar… nga Jozef Radi (Nji Kangë që duhej ta këndonim të gjithë bashkë) Shteti shqiptar ka hy në kapërcyell të shekullit dhe sigurisht Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook