back to top
33.5 C
Tirana
E enjte, 25 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Koreja e Jugut

Arti, si Gjuhë Diplomacie, Dialogu dhe Afrimi… nga Alida Jolie

Arti, si Gjuhë Diplomacie, Dialogu dhe Afrimi Reflektime të një mbrëmje... nga Alida Jolie Të hënën e 12 Dhjetorit, në pjesën perëndimore të Manhattanit isha e...

Lamtumira e Ambasadorit Arvizu… nga katakombet e Spaçit

Lamtumira e Ambasadorit Arvizu... nga katakombet e Spaçit “Tek përgatitem të largohem nga Shqipëria, mendoj se si qëndrimi im këtu e ka thelluar të kuptuarit tim...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.