Nyjet-Arkivit për » Komisioni E.U. «

Përgjigje e Letrës së Kujtim Cekanit nga Komisioni E.U.

Përgjigje e Letrës së Kujtim Cekanit   nga Komisioni E.U. Para disa ditësh Qytetari Kujtim Cekani i drejtoi nji leter Komisionerit Johannes Hahn ku shprehte shqetesimin per moshapjen e Dosjeve dhe manipulimin e procesit te Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook