back to top
11.5 C
Tirana
E premte, 24 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

“Kodra e Diellit”

Nji foto e lexueme mbas 22 vitesh… – nga Jozef Radi

Nji foto e lexueme mbas 22 vitesh... nga Jozef Radi Prishtinë, 10 qershor 2000.Nji vit mbas përfundimit të Luftës së Kosovës, ndodhi edhe udhëtimi ynë i...

Teatri Kombëtar dhe kujtesa e një kombi – nga Gëzim Zilja

Teatri Kombëtar dhe kujtesa e një kombi - nga Gëzim Zilja Asnjë shqiptar nuk mund ta merrte me mend se çdo t'i punonin Tiranës, pas...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.