back to top
26.5 C
Tirana
E martë, 18 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Khalil Gibran

Histori dashnie n’kohë e n’distancë… – Khalil Gibran në letërkëmbim me Mi Zijade

Khalil Gibran (1883-1931) Histori dashnie n’kohë e n’distancë… Khalil Gibran në letërkëmbim me Mi Zijade Poetja dhe shkrimtarja egjiptiane shumë e njohur Mi Zijade ra n'dashni marrëzisht me...

Kodi Artistik i Bukurisë dhe i Mbijetesës Shpirtërore të Shqiptarëve nga Prend Buzhala – Anton Nikë Berisha – “Frymëmarrje nate” – Roman

Kodi Artistik i Bukurisë dhe i Mbijetesës Shpirtërore të Shqiptarëve nga Prend Buzhala Anton Nikë Berisha - “Frymëmarrje nate” - Roman  Shtëpia botuese Faik Konica, Prishtinë,  Kuvendi Françeskan, Gjakovë, 2021 Romani...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.