back to top
25.5 C
Tirana
E diel, 14 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Keda Kaceli

Kërkojnë që rruga “Mehmet Shehu” në Mallakstër, të riemërtohet! – Mehmet Shehu: Kreu krime kundër njerëzimit

"Cilido që është i interesuar për ta mbështetur këtë iniciativë, bazuar në të Drejtat dhe Liritë Themelore të Njeriut, të na kontaktojë, për të...

Kur përballen dy botë – përplasen vlerat! Shqiptarizma dhe antishqiptarizma!

Kur përballen dy botë - përplasen vlerat! Shqiptarizma dhe antishqiptarizma   Aeroporti i Malpensas, Milano, Itali E dielë 12 mars 2017, ora 08.30. Në Gaten B10 nje cerek...

Strategjia e braktisjes së imponuar vendit nga Shpend Sollaku

Shpend Sollaku - Noe Strategjia e braktisjes së imponuar vendit nga Shpend Sollaku Shumë prej bashkatdhetarëve të mi po braktisin Shqipërinë. është një eksod i heshtur, i...

“At’ Zefi Pllumi… e mbajta premtimin! Vlera e besës kapërcen edhe vdekjen…”

Keda Kaceli: "At’ Zefi Pllumi... e mbajta premtimin!" Kur vlera e besës kapërcen edhe vdekjen... Intervistë e Keda Kaceli dhënë gazetares Albina Gjergji - Koha Jonë Përkthyesja...

Berlusconi u jep italianëve të vërtetën e At Zef Pllumit…

Berlusconi u jep italianëve të vërtetën e At Zef Pllumit dhe Genocidin shqiptar nga Jozef Radi Në gjithë libraritë e mëdha italiane ka dalë libri...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.