back to top
31.5 C
Tirana
E hënë, 24 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Karol Vojtila

Shitja e atdheut nga shoqata e botuesve dhe juria e panairit – nga Artur Shkurti

Shitja e atdheut nga shoqata e botuesve dhe juria e panairit nga Artur Shkurti Autor i librit “Klani “Oxhaku heuristik” i shekullit 21, synon përçarjen fetare dhe...

Çfarë e pengoi pendimin e persekutorëve të regjimit komunist? – nga Agim Baçi

Çfarë e pengoi pendimin e persekutorëve të regjimit komunist? nga Agim Baçi ...23 Gushti është vetëm një ditë që na bashkon ndërkombëtarisht për të përkujtuar atë...

“A ka ardhë koha që Kadare t’jetë President i shqiptarve?” nga Jozef Radi

“A ka ardhë koha që Kadare të jetë President i Shqiptarëve?” esse Jozef Radi 2007 Në fund të qershor të vitit 2007, ishte zgjedhja e Presidentit të...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.