back to top
28.7 C
Tirana
E martë, 25 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Kafja e Madhe

Gjurmë Çamërie në Shkodër – nga Pertefe Leka

Gjurmë Çamërie në Shkodër nga Pertefe Leka Piktura e Kolë Idromenos “12 Luftëtarët e Pargës në lundër”, Bashkimi Shpirtëror i Kombit . Kushdo që ka vizituar qytetin...

Tre Poezi të hershme – nga Jozef Radi – si protestë e sotme ndaj Kryeparlamentarit të Ri – 2017

Tre Poezi të hershme - nga Jozef Radi si protestë e sotme ndaj Kryeparlamentarit të Ri - 2017 Unë Jozef Radi - protestoj publikisht ndaj emërimit...

Grimca humori nga i Papërsëritshmi Tefë Palushi…

Grimca humori nga i Papërsëritshmi Tefë Palushi... *** Kishte raste që në tavolinën e Tefës uleshin shumë njerëz e që përfitonin edhe nga bujaria i...

Tefë Palushi apo humori si modus vivendi nga Vladimir Myrtezai

Tefë Palushi apo humori si modus vivendi... nga Vladimir Myrtezai Nëse ka një vend ku humori zë vend si zë i parë dhe përpjesëtohet...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.