back to top
24.5 C
Tirana
E premte, 14 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Julka Kakarriqi - Daragjati

Julka Kakarriqi – Daragjati dhe shpirti i saj i përkushtimit – nga Zenepe Dibra

Julka Kakarriqi - Daragjati dhe shpirti i saj i përkushtimit nga Zenepe Dibra Janë disa personalitete shkodrane që i harrojmë për kontributin që kanë dhënë,...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.