back to top
19.5 C
Tirana
E diel, 19 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Joseph Dioguardi

Arbëreshi Regis Philbin – Legjenda e Televizionit Amerikan – nga Mal Berisha

Arbëreshi Regis Philbin - Legjenda e Televizionit Amerikan nga Mal Berisha Regis Philbin, një legjendë e televizionit amerikan, ka ndërruar jetë dy ditë më parë. Emri...

Dioguardi – Përsëri “Kampi i Tepelenës” – reagojnë Ardian Ndreca e Lek Mirakaj

Joseph Dioguardi - Përsëri "Kampi i Tepelenës" - reagojnë Ardian Ndreca e Lek Mirakaj . Kampi i Tepelenës ishte kamp i komunizmit dhe jo i popullit...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.