back to top
23.5 C
Tirana
E diel, 14 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

John Lennon

6 korrik 1957 – 6 korrik 2017 John Lennon takon Paul McCartney – nga Matthias Luconi

6 korrik 1957 - 6 korrik 2017 John Lennon takon Paul McCartney nga Matthias Luconi Mendojeni vedin në Liverpool, bash në nji ditë si kjo e sodit,...

John Lennon: Ata na shtynë të besojmë se dashnia…

John Lennon Ata na shtynë të besojmë se dashnia... Kjo ese e shkurtë e John Lennon, asht nji kënaqsi e imja e kahershme. E kisha përkthye vite...

Iluzionet e humbura të Dhjetorit ’90… Ilir Seci

Iluzionet e humbura të Dhjetorit '90... nga Ilir Seci Me 8 Dhjetor 1990, studentët shqiptarë mundën frikën duke u revoltuar... Ishte një dritëz qiriri naimian,...

John Lennon (1940-1980) – Miqtë

  "Ai që asht i sinqertë dhe i drejtë, s'mund të ketë shumë miq. Veçse ata të paktë, do të jenë gjithnji ma të saktët..."

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.