back to top
35.5 C
Tirana
E martë, 23 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Ivan Turgenev

Një fluturim mbi jetën e Pasternakut dhe “Doktor Zhivago” – nga Saimir Kadiu

Një fluturim mbi jetën e Pasternakut dhe “Doktor Zhivago” nga Saimir Kadiu “Sa e mrekullueshme të jesh gjallë, mendoi ai. Por pse dhemb gjithmonë?” Pasternak -...

Chekhov – Nji letër e veçantë… lexue mbas 130 vitesh – Desantila Qerimaj

Nji letër e veçantë... lexue mbas 130 vitesh nga Desantila Qerimaj Shpesh na lind pyetja se ç'kuptim ka shprehja me kenë njeri i kulturuem: me...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.