back to top
33.5 C
Tirana
E shtunë, 20 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Ishulli i Zvërnecit

Henrik Gjoka – proza si memorial negromant i diktaturës dhe refleksit të saj si dokuart (faction) – nga Leka Ndoja

Henrik Gjoka - proza si memorial negromant i diktaturës dhe refleksit të saj si dokuart (faction) nga Leka Ndoja Henrik Gjoka iu paraqit publikut së pari...

Henrik Gjoka – Proza si memorial negromant i diktaturës dhe reflekset të saj si dokuart – nga Dr. Leka Ndoja

Vepra e Botuar e Henrik S. G. Për të pasur lexuesit një ide mbi vepën Henrik S. G. e i cili jeton në Francë prej...

Biblioteka e heshtur e Kasem Trebeshinës… Jozef Radi

Biblioteka e heshtur e Kasem Trebeshinës... nga Jozef Radi Për Kasem Trebeshinën, kisha dëgjuar të flitesh qysh herët... Xhaxhoja (Spiro Gjoka) n'ato orë pafund mbasditesh...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.