back to top
35.5 C
Tirana
E premte, 19 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Irakli Xhumari

Amaneti i gjyshit dhe babait tim, ishte Kavaja – rrëfim nga George Xhumari

Amaneti i gjyshit dhe babait tim, ishte Kavaja rrëfim nga George Xhumari Kjo ështe një foto që nuk mund të harrohet as nga unë dhe as...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.