back to top
32.5 C
Tirana
E diel, 21 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Hivzi Sulejmani

Mosnjohja e Vetvetes nga Kapllan Resuli (botuar ARS – 30 Qershor 2002)

Mosnjohja e Vetvetes nga Kapllan Resuli (botuar ARS - 30 Qershor 2002) Është për të ardhur keq se emigrantët, megjithqë nuk kishin pas zverkut as thundrën...

Krist Maloki – (8 prill 1900 – 24 nëntor 1973) Vigani i mendimit liberal

Krist Maloki - (8 prill 1900 - 24 nëntor 1973) Vigani i mendimit liberal - nga Isa Halilaj Prof. Dr. Phl. Krist Malokit, njëri prej viganëve...

Pak nga Jeta dhe Poezia e Azem Shkrelit (10 shkurt 1938 – 27 maj 1997)

Pak nga Jeta dhe Poezia e Azem Shkrelit (10 shkurt 1938 - 27 maj 1997) Azem Shkrelit i shpreh respektin ma të madh dhe i ruej mirnjohjen...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.