back to top
8.5 C
Tirana
E premte, 19 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Hajro Çini

Cilët janë miqtë tanë të vërtetë në Facebook?! – nga Klodi Stralla

Cilët janë miqtë tanë të vërtetë në Facebook?! nga Klodi Stralla Ajo që më ngacmoi ta bëj këtë status është fb-ku, që risolli sot një foto...

Grimca drite nga një dasëm dhe refleksione mbi një brez që e ndërton të arthmen jashtë realiteteve të origjinës kronike e një dasme...

Grimca drite nga një dasëm, e refleksione mbi një brez që e ndërton të arthmen jashtë realiteteve të origjinës kronike e një dasme të paralajmëruar...

Mbi Konfliktin Rusi-Ukrainë – Refleksion nga Hajro Çini

Mbi Konfliktin Rusi-Ukrainë Refleksion nga Hajro Çini A e kanë kuptuar të gjithë në Moskë se Putini sapo ka vrarë Aktin Themelues të (bashkëpunimit) NATO-s me Rusisë? Që...

Pse triumfon gjithnjë e vërteta? – nga Hajro Çini

Pse triumfon gjithnjë e vërteta? nga Hajro Çini E vërteta është një nga emrat e krijuesit të gjithfuqishëm, dhe askush nuk mund ta mbysë!  Por që të...

Zoti Ceka… – rrëfim nga Muçi Xhepa

Zoti Ceka... rrëfim nga Muçi Xhepa -Ka ardhur Zoti Ceka! Më ndihmo të shërbejmë kafetë! Gjyshi dhe një mik i ngushtë i tij ishin ulur në shkallën...

Lef Nosi – Një figurë poliedrike

Lef Nosi - Një figurë poliedrike Në përvjetorin e lindjes (9 prill 1877 - 20 shkurt 1946) Atdhetar, veprimtar politik, arkivist, folklorist, etnograf, numizmat, arkeolog, filatelist,...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.