back to top
28.5 C
Tirana
E premte, 19 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Goran Bregoviç

Liria e fjalës dhe “Trubaduri” sllav në Korçë – nga Frank Shkreli

Liria e fjalës dhe “Trubaduri” sllav në Korçë nga Frank Shkreli Ja edhe këngëtari sllav Goran Bregoviq - e cilësoj si “sllav” pasi nuk jam i...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.