back to top
24.5 C
Tirana
E martë, 16 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Gjon Koliqi

Filip Daija, nji gur i çmueshëm i humorit shkodran

Filip Daija, nji gur i çmueshëm i humorit shkodran, "çuditërisht" i mbetun në harresë!!! “Gra dhe burra, veçan në Malësi, kanë një ndjenjë të mprehtë...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.