back to top
23.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Gjin Pjeter Doçi

Historia tragjike e familjes së njohur shkodrane – Kujxhia – nga Dashnor Kaloçi

Historia tragjike e familjes së njohur shkodrane Kujxhia nga Dashnor Kaloçi “Për t’i shpëtuar arrestimit, dy vëllezërit, Injac dhe Viktor Kujxhia, kaluan kufirin për në Jugosllavi, por...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.