back to top
24.5 C
Tirana
E martë, 16 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Gjegj Kola

Dy poezi të freskta… nga Gjezeko (2013)

Dy poezi të freskta... nga Gjezeko Me Gjergj Kolën u ba kohë që shkëmbejmë mendime, diskutojmë dhe ndjehemi afër... falë kësaj mundësie komunikimi virtuale që...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.