back to top
10.5 C
Tirana
E diel, 21 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Gazeta “Koha Jonë”

Ra aksidentalisht nga shkëmbi, e quajtën “Hero të Popullit” – Historia e rrejshme e Nik Pjetër Ndrekës – Dëshmitarë, intervista dhe Dokumente

Ra aksidentalisht nga shkëmbi, e quajtën “Hero të Popullit” Historia e rrejshme e Nik Pjetër Ndrekës Dëshmitarë, Intervista dhe Dokumente Krijimi i heronjve të rremë ishte një...

Gentiana Kone, mike fisnike dhe poete andjesh grishëse – nga Albert Vataj

Dy vjet më parë, pata fatin me pa të mishërueme, nji nga andrrat e mia të kahershme, përmes botimit të këtij libri tim të...

Papa Klementi i XI dhe Lutja e Tij e përbotshme…

Papa Klementi i XI dhe Lutja e Tij e përbotshme... Gjon Françesk Albani, siç u thirr në pagëzim, lindi më 23 korrik 1649, në Urbino të...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.