back to top
35.5 C
Tirana
E diel, 14 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Fama

Antonio De Kurtis (1888-1967) Italia dhe Fama

"Funerali im ka me qenë tejet i bukur, ka me pasë shumë fjalë, fjalë të mëdha, kanë me m'thurë elozhe e kanë me thanë...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.