back to top
24.5 C
Tirana
E diel, 19 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Evlia çelebia

Të mendojmë shqip, e bota e ka më lehtë të na kuptojë… nga Fahri Xharra

Të mendojmë shqip, e bota e ka më lehtë të na kuptojë... nga Fahri Xharra Kërkimet e ndryshme të kushtëzojnë që t’i hapësh sytë dhe të...

Zanafilla e Tiranës vendbanim kalon përmes castrum-it… Bajram Peçi

Zanafilla e Tiranës vendbanim kalon përmes castrum-it dhe mansios romake nga Bajram Peçi Një sprovë që mbetet në kushtet e një hipoteze Orvatja për rindërtimin e...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.