back to top
33.5 C
Tirana
E enjte, 25 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Erri de Luca

Të ftuem të brishtë… (Ospiti fragili) – prej Erri De Luca

Të ftuem të brishtë… prej Erri De Luca Shpërthejnë gjëmimet nën tokë, ndërsa në qiell dritat blu të natës, n’atmosferë aurora borealis, si dikur n’Aquila,...

Në magjinë e festivalit në Mantova Dionis Qirzidhi (2006)

Në magjinë e festivalit në Mantova... nga Dionis Qirzidhi Përshëndetje për mikun tim  të mirë Dionisin... Ky shkrim i gjatë por mjaft i ndjerë dhe i pasur...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.