back to top
29.5 C
Tirana
E mërkurë, 24 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Emanuel Macron

Ndahet nga jeta në moshën 88-vjeçare shkrimtari i madh shqiptar, Ismail Kadare

Ndahet nga jeta në moshën 88-vjeçare shkrimtari i madh shqiptar, Ismail Kadare Letërsia e Kadaresë ka dhënë një kontribut të çmuar në krijimin e gjuhës dhe letërsisë...

Kriza, shans për një PD europiane nga Ermal Ngjelina

Kriza, shans për një PD europiane nga Ermal Ngjelina Krizat janë shumë të bukura. Po sigurisht, krizat janë shumë të dhimbshme stresante dhe konsumuese. Megjithatë krizat...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.