back to top
20.5 C
Tirana
E martë, 18 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Elmaz Fida

Do ta tradhëtoj atdheun – poezi nga Muhammad Al Maghout

Do ta tradhëtoj atdheun poezi nga Muhammad Al Maghout Është marrëzi të mbrosh një vend, që nuk të siguron një shtëpi dhe kafshatën e përditshme. Është...

Gomari i Sokratit – Rrëfenjë e lashtë

Gomari i Sokratit - Rrëfenjë e lashtë Sokrati i madh e kishte bërë zakon që të qëndronte mbi një gur të madh, në qoshen e...

Torba e minjve nga Elmaz Fida

Torba e minjve nga Elmaz Fida Një agronom që punonte në një fshat të thellë të Egjiptit, tregon përvojën e tij me një fshatar. Kisha hipur në...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.