back to top
16.5 C
Tirana
E hënë, 27 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Elena Kocaqi

Mbi Historinë dhe Gjuhësinë e shqiptarëve të sotëm – nga Genci Hoti

Mbi Historinë dhe Gjuhësinë e shqiptarëve të sotëm nga Genci Hoti Sot në Shqipëri ka një problem serioz! Tjetër gjë thonë studiuesit e vjetër e të...

Përmbysja e klasës qytetare historike shqiptare dhe triumfi i idiotizmit kriminal fshatar! – nga Genci Hoti

Përmbysja e klasës qytetare historike shqiptare dhe triumfi i idiotizmit kriminal fshatar!* nga Genci Hoti (Ose ndryshe: Përse përgjegjësia historike e zhvillimit të shoqërisë shqiptare bie...

Iliro-Shqiptarët – Studim i plotë Shkencor

Shqiptarët janë ilirë... Kur këta të huaj e mbrojnë identitetin shqiptar apo çeshtjen çame që është problemi jo i vogël për grekët e sotëm; -...

Kocaqi: Pavarësia Shqiptare ishte vepër e politikës Austro-Hungareze!

Historiania Elena Kocaqi: Pavarësia Shqiptare ishte vepër e politikës Austro-Hungareze! Pavarësia nuk u arrit as me shumicë të thjeshtë votash. Historia Shqiptare e censuruar Pavarësia e...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.