back to top
13.5 C
Tirana
E diel, 14 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Dua Lipa

Na ishte nji herë Festivali… – nga Frederik Ndoci

Na ishte nji herë Festivali... nga Frederik Ndoci Për profesionalizëm për supernivel të lart interpretimi, për muzikë precioze dhe teksti mjaft prekës e logjik, ishte...

Njerëz, mos harroni…! – nga Kazanova Aliaj

Njerëz, mos harroni...! nga Kazanova Aliaj Edhe në ditët e bekume, shqiptarët munden të përdorin gjuhë tjetër. Dhe u tërhoqën zvarrë gjatë në kohë nga historia e...

Çikat e Arta të Kosovës…. – nga Adriatik R. Dosti

Çikat e Arta të Kosovës…. nga Adriatik R. Dosti   Plot 57 vjet më parë, kur sporti luftarak i Arteve Marciale japoneze Judo u përfshi në...

Dua Lipa, vezullimi i shpërthimtë i një ylli muzike – Portret i një fenomeni nga Albert Vataj

Dua Lipa, vezullimi i shpërthimtë i një ylli muzike Portret i një fenomeni nga Albert Vataj Ajo është e bukur, e talentuar, e zgjuar por mbi...

Nji shkrim i Ben Blushit për Kosovën dhe disa reagime ndaj shkrimit…

Nji shkrim i Ben Blushit për Kosovën dhe disa reagime ndaj shkrimit... “Kosova i krijoi intelektualët që i nevojiteshin, Shqipnia i zhbiu ata që i kishte...!”...

Kolazh mendimesh për Medaljen e Artë Olimpike Majlinda Kelmendi – Rio de Janeiro 2016

Kolazh mendimesh për Medaljen e Artë Olimpike Majlinda Kelmendi - Rio de Janeiro 2016 Anton Berisha Puna, disiplina, përkushtimi, djersa - sinqeriteti e modestia përmes lotëve; kjo...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.