back to top
25.5 C
Tirana
E hënë, 27 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Diana Kastrati

Nana i qindiste kryq dimnat – Libër poetik i Rozafa Shpuzës

Nana i qindiste kryq dimnat - Libër poetik i Rozafa Shpuzës Poezia e Rozafës futet në shkollën e quajtur “letërsi qytetase”, e cila, veçanërisht në...

Kuajt, si totem dhe metaforë lirie, tek poezia “Kuajt ” e Gjek Marinajt – nga Emi Krosi

Kur poezia “Kuajt” mori jetë, Shqipëria ishte e mbyllur për 45 vjet dhe ishte një shembull thuajse unik në botë, se si një vend...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.