back to top
28.5 C
Tirana
E hënë, 20 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Denata Rroji

Edhe Palasë, Dhërmi bosh! – nga Denata Rroji

Denata Rroji Edhe Palasë, Dhërmi bosh! nga Denata Rroji Nacionalist as patriot nuk bahesh duke mbrojtë “rrugaçërinë” e turizmit të paprecedent që duan të na ofrojnë ata...

Nxitoj ta jetoj jetën time… – nga Adriano Celentano

Nxitoj ta jetoj jetën time... nga Adriano Celentano Duke numëruar vitet e mia kam kuptuar se kam më pak kohë për të jetuar nga këtu e...

Pesë netët “Koliqiane” – nga Denata Rroji

Pesë netët "Koliqiane" nga Denata Rroji Nën Hanën e plotë, rrethue me erëmiralule mbi barin jeshil të sapokositun, sot do të ndodhë në Oborrin e...

Grimcë qyteti – nga Denata Rroji

Grimcë qyteti nga Denata Rroji Para meje, në Komunën e Parisit, lagjen në të cilën jetoj prej dy dekatash, shpesh hasem me nji grua rreth...

Grimcë qyteti nga Denata Rroji

Grimcë qyteti nga Denata Rroji Para meje, në Komunën e Parisit, lagjen në të cilën jetoj prej dy dekatash, shpesh hasem me nji grua rreth...

Dy fjalë nga unë për Vermoshin – nga Denata Rroji

Dy fjalë nga unë për Vermoshin nga Denata Rroji Vermoshi asht në krahinën e Kelmendit, ky i fundit rrjedh nga latinishtja e vjetër që do të...

Djaloshi Lek Tasi, në të 90 vit të jetës – nga Stefan Çapaliku

Leka Tasi është ndër njerëzit e rrallë që përjetoi disa sisteme mes vuajtjeve dhe andrrimeve. Një njeri si ai, çdo eksperiencë e përktheu në...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.