back to top
18.5 C
Tirana
E martë, 18 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Bujar Sheshi

Ylli Krasniqin e arrestuan vetëm 18 vjeç?! – nga Roland Zhezha

Ylli Krasniqin e arrestuan vetëm 18 vjeç?! nga Roland Zhezha Më 13 shkurt 2023, u shua në Gjermani ku jetonte prej disa vitesh, ish - i...

Midis njё mjerimi dhe luksi tё frikshёm – reflektim nga Fitim Zekthi

Midis njё mjerimi dhe luksi tё frikshёm reflektim nga Fitim Zekthi Ne jemi tё fundosur nё njё mjerim tё frikshёm! Papunёsia i kalon 40% tek tё...

Kraja kap SPAK-un, Akt’i fundit i rikthimit të persekutorëve të diktaturës! – Deklaratë e te Përndjekurve Politike Antikomunistë

Kraja kap SPAK-un, Akt'i fundit i rikthimit të persekutorëve të diktaturës! Deklaratë e  te Përndjekurve Politike Antikomunistë Pas zgjedhjes së prokurorit Arben Kraja në...

Kur krimi bëhet kryefjalë… lukunia bashkë kundra Agron Tufës – nga Jozef Radi

Kur krimi bëhet kryefjalë... lukunia bashkë kundra Agron Tufës nga Jozef Radi Që krimi ka qënë kryefjalë e komunizmit shqiptar, kjo "s'do as mend e as...

Lugët e çorbës së djeshme dhe së sotme… rrëfim nga Adriatik Riza Dosti

Lugët e çorbës së djeshme dhe së sotme...* rrëfim nga Adriatik Riza Dosti  Dëgjova Dritan Hilën... të birin e një ish funksionari të lartë të...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.