Nyjet-Arkivit për » Boterori 2014 «

Fëminorja dhe njerzorja në nji shfaqje të madhe sporti dhe biznesi…

Fëminorja dhe njerzorja… në nji shfaqje të madhe sporti dhe biznesi… Mbas fitores aq entuziaste dhe kulmuese me Kolumbinë ku David Luiz -“kokrodhja” ishte protagonist i fitores, erdhi humbja me Gjermaninë Lexo Me Teper.

Dhimbja ime për Kolumbinë… dhe pse ndodh që Botërorët s’i fiton më i miri…

Dhimbja ime për Kolumbinë… dhe pse ndodh që Botërorët s’i fiton më i miri… nga Jozef Radi Kolumbia ishte padiskutim skuadra më e mirë e këtij Botërori… Kushdo që ka brenda vetes Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook