back to top
25.5 C
Tirana
E hënë, 15 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Bertold Breht

Që krimi të mos jetojë mes nesh… nga Avis Gjyshja

Që krimi të mos jetojë mes nesh... nga Avis Gjyshja refleksion në pak rreshta mbi shkrimin “Lëkura e Daulles” nga Jozef Radi.   Këtë rrëfim të Jozefit...

Sot gjithçka duartrokitet paksa… Edoardo Sanguineti në një bashkëbisedim

Sot gjithçka duartrokitet paksa... Edoardo Sanguineti në një bashkëbisedim Dhe Sanguineti vazhdon: Në fund të fundit, nëse nuk ekziston perspektiva e fishkëllimit, edhe gëzimi...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.