back to top
23.5 C
Tirana
E martë, 18 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Bashkia e Tiranës

Miresevjen të prehesh në Dheun tënd Qazim bej Mulleti…. – nga Adriatik R. Dosti

 Miresevjen të prehesh në Dheun tënd Qazim bej Mulleti.... nga Adriatik R. Dosti Përmes një postimi publik të mikut tim të mirë e piktorit të njohur...

Pse qeveria shqiptare nuk ekzekuton vendimin e Gjykatës Kushtetuese?! – Deklaratë Aleanca Për Mbrojtjen e Teatrit

Pse qeveria shqiptare nuk ekzekuton vendimin e Gjykatës Kushtetuese?!  Deklaratë Aleanca Për Mbrojtjen e Teatrit Dje para sheshit të Teatrit bëmë këtë deklaratë . Dje Këshilli i Ministrave të...

Kur Parku Rinia, të bëhet “më i gjelbër nga ç’ishte” – nga Atalanta Pasko

Kur Parku Rinia, të bëhet “më i gjelbër nga ç'ishte”* nga Atalanta Pasko Me çmim ose pa çmim për “performancë financiare”, duket qartë se Tirana ka...

Këshilli Studentor i Fakultetit të Arkitekturës dhe Urbanistikës mbi Teatrin Kombëtar

Këshilli Studentor i Fakultetit të Arkitekturës dhe Urbanistikës mbi Teatrin Kombëtar Këshilli Studentor i Fakultetit të Arkitekturës dhe Urbanistikës (KSFAU) u mblodh dhe vendosi të...

Me batutat dhe humorin e së përditshmes… së Agim Xhafkës

Me batutat dhe humorin e së përditshmes... së  Agim Xhafkës Me humorin dhe shpirtin e batutës së Agim Xhafkës, janë të rralla ditët që shpëtojnë...

Mendime te nje qytetarje… nga Marsida Najdeni

Mendime te nje qytetarje… nga Marsida Najdeni E dua qytetin tim! Tiranën është vështirë mos ta duash nëse je lindur e rritur aty me breza. Syresh...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.