back to top
33.5 C
Tirana
E shtunë, 13 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Bardhyl Myftiu

Bujku i Karbunarës dhe Kryebashkiaku i Romës ose Xhevahir Shehu dhe Francesco Rutelli nga Simon Vrusho

Bujku i Karbunarës dhe Kryebashkiaku i Romës ose Xhevahir Shehu dhe Francesco Rutelli nga Simon Vrusho Jemi në vitin 1997. Një grup emigrantësh shqiptarë nga Karbunara e...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.