back to top
21.5 C
Tirana
E enjte, 25 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Armand Duka

Kombtarja 2015 “Nderi i Kombit” – Kryeministri Rama pret kombëtaren Shqiptare 2015 mbas Kualifikimit për “France – 2016” në Jerevan të Armenisë

Kombetarja 2015 - "Nderi Kombit" Kryeministri Rama pret kombëtaren Shqiptare 2015 mbas Kualifikimit për “France - 2016” në Jerevan të Armenisë Nisim punën për “Arenën Kombëtare” Pas...

Reagime ndaj ndeshjes Serbi-Shqipëri – 14 tetor 2014

Reagime ndaj ndeshjes Serbi-Shqipëri - 14 tetor 2014 Ndeshja Serbi-Shqiperi zhvillohej në Stadiumin "Partizan" të Beogradit, pa praninë e asnji tifozi shqiptar dhe të 32.000...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.