Nyjet-Arkivit për » Armand Duka «

Kombtarja 2015 “Nderi i Kombit” – Kryeministri Rama pret kombëtaren Shqiptare 2015 mbas Kualifikimit për “France – 2016” në Jerevan të Armenisë

Kombetarja 2015 – “Nderi Kombit” Kryeministri Rama pret kombëtaren Shqiptare 2015 mbas Kualifikimit për “France – 2016” në Jerevan të Armenisë Nisim punën për “Arenën Kombëtare” Pas mbërritjes në Shqipëri të Kombëtares Kuqezi, Lexo Me Teper.

Reagime ndaj ndeshjes Serbi-Shqipëri – 14 tetor 2014

Reagime ndaj ndeshjes Serbi-Shqipëri – 14 tetor 2014 Ndeshja Serbi-Shqiperi zhvillohej në Stadiumin “Partizan” të Beogradit, pa praninë e asnji tifozi shqiptar dhe të 32.000 tifozëve serbë, me praninë e forcave Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook