back to top
31.5 C
Tirana
E shtunë, 20 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Ardita Repishti

Kur xhelatet japin leksione demokracije… Arben Borshi i shkruen Ardita Repishtit

Kur xhelatet japin leksione demokracije... Arben Borshi i shkruen Ardita Repishtit në lidhje me shkrimin www.radiandradi.com/nje-foto-dhe-nje-shenim-nga-pas-nga-ardita-repishti/ E nderueme zoja Ardita Repishti! Mora shkas të komentoj, tuj u nisë...

Një foto… dhe një shënim nga pas… – nga Ardita Repishti

Sado dëshmi që të mblidhen për diktaturën komuniste dhe krimet makabre te saj, kurrë puzzlle i saj s'do të jetë i plotë dhe kurrë...

Punishtja ku për shumë vite punuan Lek Pervizi dhe Lazër Radi – letër nga Lek Pervizi

Punishtja ku për shumë vite punuan Lek Pervizi dhe Lazër Radi letër nga Lek Pervizi E nderuara Ardita, Faleminderit për fotot e Plukut që i nxora...

Krimet e komunizmit dhe pse Lushnja ishte qytet i veçantë – nga Gazmend Kapllani

Krimet e komunizmit dhe pse Lushnja ishte qytet i veçantë nga Gazmend Kapllani Autoriteti për Informim mbi Dokumentet e ish-Sigurimit të Shtetit 1944 -1991, ka...

Qendra MEMO dhe beteja e së vërtetës “lakuriqe“… nga Gjon Radovani

Qendra MEMO dhe beteja e së vërtetës “lakuriqe“... nga Gjon Radovani Ditën e martë, në mbrëmjen e 3 korrikut, në ambientet e së famshmes “Shtëpi e...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.