back to top
33.5 C
Tirana
E shtunë, 20 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Ardit Gjoklaj

Requiem për Ardit Gjoklaj – nga Elona Caslli

Requiem për Ardit Gjoklaj nga Elona Caslli Petrit Fusha që mbuloi këtë krim, sot dha doreheqjen se është "lodhur"! Petrit Fusha nuk e pranon vettingun! Dhe...

Në rrëfyestore për “Ditën e Rrogës” dhe “Kufomat e Dritës – nga Elona Caslli

Në rrëfyestore për "Ditën e Rrogës" dhe "Kufomat e Dritës"* nga Elona Caslli Kët shkrim të Elona Casllit, e lexova natën e ndrrimviteve, dhe m'u...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.