Nyjet-Arkivit për » Antonio De Kurtis «

Antonio De Kurtis (1888-1967) Italia dhe Fama

“Funerali im ka me qenë tejet i bukur, ka me pasë shumë fjalë, fjalë të mëdha, kanë me m’thurë elozhe e kanë me thanë se vërtet kam qenë nji artist Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook