back to top
21.5 C
Tirana
E enjte, 25 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Anthony Idden

Fitimtarë dhe të mundur – nga Skënder Shkupi

Fitimtarë dhe të mundur nga Skënder Shkupi Në prag të ditës së fitores së komunizmit në Shqipëri u ngacmova nga ideja e analizës së një të...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.