back to top
26.5 C
Tirana
E martë, 18 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Anthony Blinken

Në kërkim të një shpjegimi racional! – nga Frank Shkreli – Disa mendime të hedhura mbi vizitën e Sekretarit Amerikan të Shtetit, Antony...

Në kërkim të një shpjegimi racional! nga Frank Shkreli Disa mendime të hedhura mbi vizitën e Sekretarit Amerikan të Shtetit, Anthony Blinken në Tiranë Ishte viti 1975....

Zoti Blinken, a mundeni të na shpjegoni dot këtë demokracinë tonë? – nga Klodian Tomorri

Zoti Blinken, a mundeni të na shpjegoni dot këtë demokracinë tonë? nga Klodian Tomorri I nderuar zoti Sekretar, Presidenti Biden, Ju dhe administrata Juaj përballuat me sukses pandeminë...

Pse triumfon gjithnjë e vërteta? – nga Hajro Çini

Pse triumfon gjithnjë e vërteta? nga Hajro Çini E vërteta është një nga emrat e krijuesit të gjithfuqishëm, dhe askush nuk mund ta mbysë!  Por që të...

Mendoj se Amerika po e ban punë e Zotit!! – nga Lek Pervizi – Editorial nr. 165 i revistës “Kuqezi”

Mendoj se Amerika po e ban punë e Zotit!! nga Lek Pervizi - Editorial nr. 165 i revistës “Kuqezi” Me këtë editorial ne, si asnjëherë tjetër, jemi të...

Një mësim historik nga Sekretari James Beker – nga Kastriot Myftaraj

Një mësim historik nga Sekretari James Beker nga Kastriot Myftaraj Një mësim historik nga Sekretari Beker i cili 30 vjet më parë, në qershor 1991, në...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.