back to top
32.5 C
Tirana
E hënë, 22 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Anonimi i Elbasanit

Vëzhgime gjuhësore në veprën e Et’hem Haxhiademit nga Ruzhdi Stringa

Vëzhgime gjuhësore në veprën e Et'hem Haxhiademit nga Ruzhdi Stringa Një vëzhgim i imët dhe i përcaktuar mirë, për t’i dhënë rrugë e shpjegime ecurisë gjuhësore...

Ana e panjohur e Lef Nosit Studiuesja dr. Edelajda Cenaj – Çepa

Ana e panjohur e Lef Nosit Studiuesja dr. Edelajda Cenaj - Çepa intervistoi nga Bardha Nergjoni Lef Nosi kolaboracionist?! Autorja e “Lef Nosi filolog”: Nuk ka...

Zbulohet në Ukrainë Alfabeti 400-vjeçar i Elbasanit nga Dhurata Hamzai

Zbulohet në Ukrainë Alfabeti 400-vjeçar i Elbasanit nga Dhurata Hamzai Arkeologët kanë gjetur artefaktet me mbishkrime në alfabetin e Elbasanit të shekullit të 17-të në...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.