back to top
23.5 C
Tirana
E diel, 14 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Anita Likmeta

Berlusconi një telenovelë që s’mbaroi kurrë – nga Anita Likmeta

Berlusconi një telenovelë që s’mbaroi kurrë nga Anita Likmeta Në këto orë po lexojmë lumenj fjalësh për vdekjen e Silvio Berlusconit, për fitoret e tij, për...

Përse u ngjitët në anijen “Vlora” dhe më latë në Shqipëri?! – Mbas 30 vitesh Anita Likmeta pyet të ëmën Ervehe Lala, për 8...

Përse u ngjitët në anijen "Vlora" dhe më latë në Shqipëri?! Mbas 30 vitesh Anita Likmeta pyet të ëmën Ervehe Lala, për 8 gushtin e 1991...

Magji e letërsisë dhe e librit në Mantova 2015 – nga Jozef Radi

Magji e letërsisë dhe e librit në Mantova nga Jozef Radi Shenime dhe refleksione nga Festivaletteratura Mantova 2015 Në botën e sotme të letrave, po flitet gjithnji...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.