back to top
20.5 C
Tirana
E hënë, 15 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Alfons Radi

Lamtumirë, o drandofille Shkodre!

Lamtumirë, o drandofille Shkodre! Ka ndrruar jetë nji grua e thjeshtë, që mbërriti deri në kufinjtë e shekullit; nji nanë dhe gjyshe e mrekullueshme artistësh;...

Legjenda e Radëvë – ese nga Jozef Radi

Legjenda e Radëvë ese nga Jozef Radi Rrëfimet e përcjella brez mbas brezi e të ruejtuna edhe ashtu fragmentare herë me kujtesë personale, herë kolektive, e...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.