back to top
23.5 C
Tirana
E martë, 18 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Aleksander Duma

Mendime për gratë dhe për dashurinë

Mendime për gratë dhe për dashurinë Gratë e bukura janë engjëj të qiellit, që zbresin mbi dhe si krijesa për të realizuar porosi hyjnore. Aleksandër Dumas...

Drejt Evropës… rrëfim nga Ilir Seci

Drejt Evropës... rrëfim nga Ilir Seci Tanë brezi jem e mbajnë mend sa e patëm andrrue udhëtimin e parë për në Evropë Perëndimore... Nji andërr jona...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.