back to top
9.5 C
Tirana
E premte, 19 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Aleks Martin Kapllaj

Homazhi i ish-ambasadorit italian Paolo Foresti për piktorin Emin Shaqja – përgatiti Aleks Martin Kapllaj

Homazhi i ish-ambasadorit italian Paolo Foresti për piktorin Emin Shaqja përgatiti Aleks Martin Kapllaj Në profilin e tij, ish ambasadori italian në Shqipëri, Paolo Foresti jep...

Sondazhet e mediave “kineze” në Shqipëri! – nga Aleks Martin Kapllaj

Sondazhet e mediave "kineze" në Shqipëri! nga Aleks Martin Kapllaj Rastësisht pashë shtypin "kinez" në Shqipëri, për një sondazh, i bërë nga një agjensi italiane, që...

Misioni i 30 mjekëve dhe infermierëve, krenari për gjithë shqiptarët – nga Aleks Martin Kapllaj

Misioni i 30 mjekëve dhe infermierëve, krenari për gjithë shqiptarët| nga Aleks Martin Kapllaj Ky shkrim i Aleks Kapllajt ka mjaft pozitivitet edhe pse e ka...

Europa po pёrgadit Gjyqin e Nurembergut kundёr Krimeve tё Komunizmit! – nga Aleks Martin Kapllaj

Europa po pёrgadit Gjyqin e Nurembergut kundёr Krimeve tё Komunizmit! nga Aleks Martin Kapllaj Me 19 shtator tё 2019, pak muaj mё parё, Parlamenti Europian miratoi...

A ka sindikata në Shqipërinë moniste? – nga Aleks Martin Kapllaj

A ka sindikata në Shqipërinë moniste? nga Aleks Martin Kapllaj Në Shqipërinë tonë me demokraci të gjymtuar nga mungesa e zgjedhjeve pluraliste, me institucione drejtësie moniste...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.