back to top
23.5 C
Tirana
E martë, 18 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Albert Shyti

Requiem për vitin 1997 – nga Gëzim Zilja

Requiem për vitin 1997 nga Gëzim Zilja Për kulturën dhe ringritjen shpirtërore Po mbushen gati 23 vjet nga ngjarjet e vitit 1997, që nuk u zbardhën kurrë...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.