back to top
31.5 C
Tirana
E martë, 25 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Ahmet Zherka

Filmi në Shqipëri dhe Kosovë – (1969-2019) – 50 vjetori i Kosovafilmit

Filmi në Shqipëri dhe Kosovë (1969-2019) 50 vjetori i Kosovafilmit Kosovafilmi (1969) - organizatë për prodhimin, distribuimin dhe shfaqjen e filmave shqiptarë në Krahinën e Kosovës.   Ajo që kishte...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.