back to top
25.5 C
Tirana
E diel, 14 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Agim Xhafka

2 Korrik 1990 – 2 Korrik 2020, 30 Vite midis Murit i Ambasadave në Shqipëri & Kushtetuta e Kaçanikut në Kosovë (opinione)

 2 Korrik 1990 - 2 Korrik 2020 30 vite midis Nga Murit i Ambasadave në Shqipëri te Kushtetuta e Kaçanikut në Kosovë Revolucioni i Ambasadave, 30...

Rrugëtimi i mundimshëm i një monumenti simbol – nga Klodi Stralla

Rrugëtimi i mundimshëm i një monumenti simbol. nga Klodi Stralla Askujt, në Romë, nuk mund t’i shkojë ndërmend të prishë apo modifikojë Koloseun, në Paris, Luvrin...

Pogradeci, Albumi me kujtime – nga Agim Xhafka

Pogradeci, Albumi me kujtime nga Agim Xhafka  Nuk e them dot që nuk po kënaqem në Pogradec. Po e shijoj shumë edhe nga që në...

Mili nga Agim Xhafka

Mili nga Agim Xhafka Mbase është i burgosuri i vetëm në botë që u dënua 25 vjet dhe nuk e mësoi shkakun. Askush nuk i...

Në dy anët e një Liqeni… nga Adriatik Riza Dosti

Në dy anët e një Liqeni... nga Adriatik Riza Dosti Perëndim i vagëlluar mi Liqerin pa kufir Po përhapet dal-nga-dale një pluhúrë si një hije. Nëpër Mal e...

Luftë antifashiste shqiptarët? Gënjeshtër! Ja provat nga Agim Xhafka

Luftë antifashiste shqiptarët? Gënjeshtër! Ja provat. nga Agim Xhafka Dyshoj që në Shqipëri ka pasur forca partizane dhe është bërë Luftë Nacional-Çlirimtare. Kam disa arsye e...

Me batutat dhe humorin e së përditshmes… së Agim Xhafkës

Me batutat dhe humorin e së përditshmes... së  Agim Xhafkës Me humorin dhe shpirtin e batutës së Agim Xhafkës, janë të rralla ditët që shpëtojnë...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.